Newsletter


Kontakt

kontakt
Tel.: (61) 847 91 22
Fax: (61) 847 91 26
Mail: menada@menada.pl

Wynajem

 

ZGŁOŚ SWÓJ APARTAMENT DO WYNAJMU!

 

Wielu inwestorów kupuje nieruchomości na swoje własne potrzeby traktując je jako domy wakacyjne.

Inwestorzy, którzy poza wzrostem nieruchomości pragną ją także wynająć i czerpać z tego tytułu dodatkowe dochody mogą liczyć na pełne nasze wsparcie. Zajmujemy się organizacją oddania nieruchomości do wynajmu w pełnym zakresie. 


Proponujemy umieszczenie oferty wynajmu Państwa apartamentu w zróżnicowanej sieci sprzedaży w Polsce i na całym świecie, gdzie Wasz apartament będzie sprzedawany jako standardowa oferta wczasów w Bułgarii (samolotem lub ewentualnie dojazd samochodem), z opieką rezydenta, transferami na miejscu, wycieczkami fakultatywnymi.


W związku ze zróżnicowaniem sezonów, również Państwa dochód z wynajmu kształtuje się na różnym poziomie. Przewidywany dochód z wynajmu w sezonie wysokim, zależnie od lokalizacji i standardu obiektu to od 175 euro do 420 euro za tydzień

Ważne powinno być dla Państwa także to, że apartament może być wykorzystywany także przez właściciela – trzeba to jednak odpowiednio wcześniej zgłosić, tak aby dany termin został wycofany ze sprzedaży. 
Zachęcamy Państwa do skorzystania z tej propozycji, w szczególności dlatego, że nie musicie martwić się o żadne kwestie związane z organizacją wynajmu, wydawania kluczy, sprzątania, prania, ubezpieczenia apartamentu, rozliczania wpływów, itp. 

Oferujemy różne formy współpracy z opieką całoroczną z stałym abonamentem czy współpracę tyko na zasadzie prowizyjnym bez opieki załorocznej. 


 
 

 
Expand Help Mój folder

Moje Ulubione apartamenty

Masz  apartamentów

Szukaj nieruchomości


Wstecz Drukuj stronę Do góry